Ring med navn i sterlingsølv
Trinn 1. Velg materiale
Trinn 2. Gjør det personlig



Beskrivelse
Veiledning
Informasjon
Levering og retur
Beskrivelse
Utsøkte detaljer gjør vår Ring med navn i sterlingsølv til et vakkert tillegg til fingeren din! Denne vakre ringen er slank og fin, med en søt skrifttype som lar deg uttrykke deg selv ved hjelp av noen spesielle tegn som gjør ringen enda mer interessant. Denne unike ringen er laget av vakkert sterlingsølv for en nydelig glød som varer. Den har:
- Morsom, moderne skrifttype
- Plass til opptil åtte tegn
- Tilgjengelig i størrelse 51-65
HVORFOR DU KOMMER TIL Å ELSKE DEN:
Denne ringen har friske, moderne detaljer og det perfekte personlige preget. Du legger så vidt merke til det komfortable båndet, så du vil kanskje aldri ta den av.
FLERE VALG:
Denne ringen er også tilgjengelig i ditt valg av 18k gullbelegg eller 18K rosegullbelegg. Sørg for å ta en titt på vår samling hvor du vil finne flere personlige ringer med navn inngravert for å feire livet og kjærligheten!
HVORDAN DU MÅLER RINGSTØRRELSEN DIN
Før du legger inn en bestilling, kan du ta en titt på vår ringstørrelseguide som vil hjelpe deg å finne den perfekte passformen!
Veiledning
- Vi vil tilpasse nøyaktig til det som er skrevet i bestillingen. Vennligst dobbeltsjekk din stavemåte og formattering.
- Hvis du trenger hjelp til å finne din nøyaktige ringstørrelse, kan du bruke vår
- Les mer om barnesikkerhet.
- Kontakt oss gjerne via E-post med spesielle ønsker eller spørsmål.
Informasjon
- TableHeaderInformasjon
- ID:110-05-2301-04
- Materiale:Sterling sølv 0.925
- Ringstil:Ring kolleksjon
- Bredde:5.59mm
- Tykkelse:1.1mm
- Bokstavhøyde:5.59mm
Levering og retur
- Pakkene leveres direkte hjem til deg på døren mot signatur. Fraktmetodene ovenfor leveres ikke til postkasser.
- På grunn av den nåværende COVID-19-situasjonen, kan du nå endre leveringsadressen din opptil 48 timer etter at du har lagt inn bestillingen.
Returrett
Nye og ubrukte smykker kan bli returnert til mittnavnesmykke inntil 100 dager etter levering. Vennligst merk at ettersom alle våres produkter er personlige og laget på bestilling, vil påfalle et retur- og kanselleringsgebyr på 30% av produktpris.
Kunder som så på dette smykket så også på:
Våre Kunders Anmeldelser
- MMitra M., NorwayBekreftet kjøper
Fineste ringen jeg noen gang har kjøpt
✓ Ja, jeg anbefaler til en venn